Najlepszy upominek dla dziecka

dzieci-obrazek
Kupowanie prezentów dla pociech jest czymś, czego doświadczamy niesłychanie często, również wtedy, gdy sami nie mamy jeszcze maleństwa. Często kupujemy je dla rodzeństwa, znajomych, rodziny czy innych osób i za każdym razem trudno jest nam wybrać odpowiednią propozycję, która trafi w gust najmłodszych i da im radość.

Niewątpliwe jest, że dobrze jest kupować produkty sprawdzone oraz znane, takie jak puzzle (zobacz djeco puzzle) Trefl – puzzle trefl lub ciastolina lodziarnia, które mogą zagwarantować dziecku mnóstwo zabawy oraz rozrywki na wiele dni. Prezenty powinny być oczywiście dostosowane do wieku oraz płci dziecka. Dla chłopców dobrze kupić zabawkowe samochody, samoloty lub gry logiczne, natomiast dziewczynki bardziej ucieszą się z lalek, książek oraz zestawów do modelowania fryzur bądź zabawkowej biżuterii.
zabawki-ciastolina-obrazek
Autor: Bill Ward
Źródło: http://www.flickr.com

Teraz w sklepach do wyboru znajdziemy wiele interesujących propozycji – ciastolina lodziarnia w a jedne z nich mogą być mocniej kosztowne od drugich. Nie zapominajmy jednak, aby każdorazowo dobrze przemyśleć decyzję, abyśmy nie popełnili gafy, jaka sprawiłaby dziecku przykrość. Kiedy wybrać musimy upominek dla starszego dziecka czy nastolatka, dobrze zatroszczyć się o coś na miarę jego potrzeb, ponieważ zwyczajne zabawki już z pewnością go nie zaciekawią. Być może solenizant marzy o grze komputerowej czy sprzęcie elektronicznym, na przykład nowym telefonie. Czasami warto wydać na niespodziankę trochę więcej oraz wywołać dzięki niemu uśmiech, aniżeli oszczędzać oraz kupować coś, co będzie położone bezużytecznie w szufladzie.

Jakich upominków nie warto kupować dzieciom?

Są pewne podarunki, z których dzieci raczej się nie ucieszą. Zaliczyć do nich można ubrania, książki naukowe i rzeczy codziennego użytku, takie jak lampa czy stolik.

Podarunek dla dziecka nie musi być rzeczą potrzebną, ale powinien nade wszystko zapewniać mu wiele radości. Lepiej zatem odpuścić to, co polecają specjaliści od wychowania dzieci, jakich oglądamy w telewizji oraz wybrać coś tradycyjnego, co na pewno sami chcieliśmy dostać będąc dziećmi. Postarajmy się wybrać taki przedmiot, jaki nawet nam wyda się atrakcyjny, a niewątpliwie zdobędziemy sukces. Jeżeli nie mamy pomysłu na upominek dla pociechy, lepiej zdecydujmy się na jedną z uniwersalnych propozycji, takich jak maskotka czy ciekawa gra planszowa.
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes 2011 | Thanks to Best WordPress Themes, Find WordPress Themes and Free WordPress Themes